Kontakt

[wpcf]

1 komentář u „Kontakt

 1. esennce

  Taky si lámete hlavu, co dát jako vhodný dárek někomu z vašich blízkých? Už nemáte chuť se dívat, jak Váš dárek leží opomenutý někde ve skříni? Chcete udělat na Vaši blízkou osobu dojem a hlavně opravdu potěšit? Máme pro vás skvělé řešení.
  Darujte zážitkové dárky
  Zážitkové dárky jsou neobvyklou formou dárku pro každého, jak pro muže, tak pro ženy. Určitě obdarovaného překvapíte originalitou zážitkového dárku. Bačkory sice zahřejí, ale dlouho nevydrží, kytička potěší, ale brzy uvadne, zážitkové dárky si obdarovaný uchová navždy ve své vzpomínce, zanechají nezapomenutelnou stopu v srdci každého. Zážitkové dárky zůstávají.
  Zážitkové dárky pro ženy
  Většinu žen potěšíte relaxační masáží. Masáže se konají v luxusních salónech, které jsou v 6 různých městech ČR. Zážitkové dárky pro ženy mají svůj půvab. Představte si Vaši milovanou ženu, jak otevírá dárkovou krabičku a v ní objeví, místo halenky, která by jí určitě neseděla nebo by nebyla podle jejího vkusu, zážitkový certifikát. Nejdřív si ale přečte od Vás přání, které bude vytištěno na okrasném papíře, dle Vašeho zadání. Na něm si dozví, jaký zážitek si bude moci vychutnat a užít. Co třeba Královskou relaxaci v luxusním salónu, kde může potkat i našeho Zlatého slavíka Karla Gotta? Nebo dokonalou proměnu své vizáže s pomocí odborníků na Změnu image v profesionálním studiu přímo na Václavském náměstí? Nadšení a údiv nebere konce, to opravdu nečekala. Body pro vás.
  Zážitkové dárky pro muže
  Nechcete ve svém drahém muži, otci či synovi pěstovat návyk na alkohol? Nezajímá ho bavlněný pulovr byť věhlasné značky? Čím pak ale potěšit muže? Máme pro Vás spoustu skvělých tipů na zážitkové dárky pro muže. Tohle určitě znáte…. Váš drahý, byť je mu 40, 50 vzpomíná na to, jak spolu s kamarády prožil svojí vojenskou službu. To nadšení a radost z přízně posluchačů. Dopřejte mu si alespoň na chvíli návrat do „zeleného“… co takhle Projížďka v BVP a může vzít i synka či kamaráda… sdílená radost, dvojnásobná radost…nebo přímo jízdu v tanku… či může prožít jeden den jako člen jednotky S.W.A.T.? Nikdy Vám to nezapomene.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>